Tracker image

Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w sklepie odzieżowym-Kraków, ul. Pawia

Firma INWEMER jest ogólnopolskim dostawcą usług utrzymania czystości dla firm i instytucji, zlokalizowanych na terenie całej Polski. Obsługujemy ponad 5600 zróżnicowanych obiektów i zatrudniamy obecnie ponad 6900 osób. Wszystkie osoby, zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu w ramach usług utrzymania czystości, zapraszamy do zapoznania się z treścią ogłoszenia i, w przypadku zainteresowania ofertą pracy, przesyłania aplikacji.

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Kraków, ul. Pawia, Galeria Krakowska

Godziny pracy:od 6.00 do 9.00, od pon. do sob.

lub

Godziny pracy: od 14.00 do 19.00​ w pon., wt., czw. ,pt., sob.  oraz od 13.00 do 18.00 w śr.

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie porządku i czystości w sklepie odzieżowym: odkurzanie, mycie podłogi, serwis toalet, zaplecza socjalnego, wynoszenie śmieci
  • inne prace porządkowe
Wymagania
  • chęć, zaangażowanie
  • sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków
  • gotowość podjęcia pracy od zaraz
  • zatrudniamy pełnoletnie osoby
Oferujemy
  • umowę zlecenie, stawka: 27,70 zł brutto/ 1 godzina
  • stabilne zatrudnienie
  • wsparcie Koordynatora

Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Prosimy o kontakt telefoniczny: 512-346-931, od pon. do pt. w godz. od 9.00 do 15.00