Tracker image

Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w obiektach-Kraków

Firma INWEMER jest ogólnopolskim dostawcą usług utrzymania czystości dla firm i instytucji, zlokalizowanych na terenie całej Polski. Obsługujemy ponad 5600 zróżnicowanych obiektów i zatrudniamy obecnie ponad 6900 osób. Wszystkie osoby, zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu w ramach usług utrzymania czystości, zapraszamy do zapoznania się z treścią ogłoszenia i, w przypadku zainteresowania ofertą pracy, przesyłania aplikacji.

Opis stanowiska

1) Placówka bankowa, Centrum B1

Godziny pracy: od 15.00 do 17.30, od pon. do pt.

lub

2) Placówka bankowa, Al. Pokoju

Godziny pracy: od 15.00 do 17.00, od pon. do pt.

lub

3) Placówka bankowa, ul. Radzikowskiego

Godziny pracy: od 8.00 do 10.00, od pon. do pt.

lub

4) Placówka bankowa, ul. Krowoderskich Zuchów

Godziny pracy: od 8.30 do 9.30 lub po południu, od pon. do pt.

lub

5) Placówka bankowa, ul. Rynek Podgórski

Godziny pracy: od 9.00 do 10.30, od pon. do pt.

lub

6) Placówka bankowa, Osiedle Zgody

Godziny pracy: od 8.30 do 9.30, od pon. do pt.

lub

7) Placówka biurowa, Osiedle Centrum E

Godziny pracy: od 8.00 do 9.00, od pon. do pt.

lub

8) Salon optyczny, Galeria Krokus

Godziny pracy: od 8.00 do 9.00 lub od 19.00 do 20.00, od pon. do sob.

lub

9) Placówka bankowa, ul. B. Komorowskiego

lub

10) Placówka bankowa, ul. Teligi

Główne zadania:

• utrzymanie porządku i czystości w obiektach: odkurzanie, mycie podłogi, serwis zaplecza socjalnego, serwis toalet

• inne prace porządkowe

Wymagania

• chęć do pracy oraz zaangażowanie

• gotowość rozpoczęcia pracy od zaraz

• pełnoletność

Oferujemy

• umowę zlecenie, stawka: 27,70 zł brutto/1 godzina

• stabilną pracę

• wsparcie Koordynatora

Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Prosimy o kontakt telefoniczny: 512-346-931, od pon. do pt. w godz. od 9.00 do 15.00.