Tracker image

Zatrudnimy Pracownika gospodarczego-Bolesławiec

Firma INWEMER jest ogólnopolskim dostawcą usług utrzymania czystości dla firm i instytucji, zlokalizowanych na terenie całej Polski. Obsługujemy ponad 5600 zróżnicowanych obiektów i zatrudniamy obecnie ponad 6900 osób. Wszystkie osoby, zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu w ramach usług utrzymania czystości, zapraszamy do zapoznania się z treścią ogłoszenia i, w przypadku zainteresowania ofertą pracy, przesyłania aplikacji.

Opis stanowiska

Baza znajduje się w Żeliszowie (realizacja zleceń na terenie Bolesławca, Lwówka i okolic)

Grafik pracy ustalany jest na podstawie zleceń Klientów, nienormowany czas pracy, wyjazdy uzależnione są od zleceń Klientów.

  • dojazd na miejsce realizacji zlecenia służbowym samochodem
  • praca w zespole 2-osobowym
  • sprzątanie terenu zewnętrznego
  • pranie dywanów, tapicerek, mycie okien, które znajdują się na różnych wysokościach, czyszczenie posadzek
  • czynności wykonywane są ręcznie oraz przy obsłudze profesjonalnych maszyn szorująco-czyszczących: odkurzacz przemysłowy do prania dywanów oraz tapicerek, szorowarki, polerka
  • inne prace porządkowe
Wymagania
  • prawo jazdy kategorii B
  • dyspozycyjność
  • sprawność fizyczna, brak przeciwskazań do pracy na wysokości do 3 m
  • brak przeciwskazań do dźwigania
  • umiejętność współpracy z innymi ludźmi
  • zaangażowanie, chęci do pracy
  • pełnoletność
Oferujemy
  • umowę o pracę na cały etat
  • stabilną pracę
  • wsparcie Koordynatora