Tracker image

Księgowa/Księgowy-Piotrków Trybunalski

Firma INWEMER jest ogólnopolskim dostawcą usług utrzymania czystości dla firm i instytucji, zlokalizowanych na terenie całej Polski. Obsługujemy ponad 5600 zróżnicowanych obiektów i zatrudniamy obecnie ponad 6900 osób. Wszystkie osoby, zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu w ramach usług utrzymania czystości, zapraszamy do zapoznania się z treścią ogłoszenia i, w przypadku zainteresowania ofertą pracy, przesyłania aplikacji.

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski

Obowiązki:

·        Prowadzenie ksiąg zgodnie z ustawą o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego (pełna księgowość), obsługa programu CDN XL

·        Wystawianie faktur

·        Sprawdzanie dokumentów księgowych

·        Przestrzeganie procedur i standardów firmy

·        Kontakt z innymi działami

·        Prace administracyjne

Wymagania

·        Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

·        Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na ww. stanowisku

·        Praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa rachunkowego i podatkowego

·        Wykształcenie średnie lub wyższe

·        Biegła obsługa pakietu MS Office (w szczególności Excel)

·        Zaangażowanie, wysoka motywacja do pracy

·        Rzetelność i odpowiedzialność

·        Skrupulatność

Oferujemy

·        Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

·        Pracę w dużej, rozwijającej się firmie i przyjaznym zespole

·        Narzędzia i wsparcie w wykonywaniu obowiązków

Posiadamy status zakładu pracy chronionej.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.