Tracker image

Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w obiekcie-Sanok

Firma INWEMER jest ogólnopolskim dostawcą usług utrzymania czystości dla firm i instytucji, zlokalizowanych na terenie całej Polski. Obsługujemy ponad 5600 zróżnicowanych obiektów i zatrudniamy obecnie ponad 6900 osób. Wszystkie osoby, zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu w ramach usług utrzymania czystości, zapraszamy do zapoznania się z treścią ogłoszenia i, w przypadku zainteresowania ofertą pracy, przesyłania aplikacji.

Opis stanowiska

Miasto: Sanok, ul. Mickiewicza

Godziny pracy: od 8.00 do 12.00, od pon. do pt.

lub

Godziny pracy: od 14.00 do 18.00, od pon. do pt.

GŁÓWNE ZADANIA:

• utrzymanie porządku i czystości w placówce bankowej oraz/lub placówce biurowej: odkurzanie, mycie podłogi, biurka, zaplecza socjalnego, toalety

• inne prace porządkowe

Wymagania

• orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (Zakład pracy chronionej)

• wysoka kultura osobista

• chęć do pracy oraz zaangażowanie

• gotowość rozpoczęcia pracy od zaraz

• pełnoletność

Oferujemy

• umowę o pracę

• stabilną pracę

• wsparcie Koordynatora

Posiadamy status zakładu pracy chronionej.
Prosimy o kontakt telefoniczny: 512-346-931, od pon. do pt., w godz. od 9.00 do 15.00.