Tracker image

Pracownik mobilnej brygady porządkowej-Wrocław i okolice

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Wrocław i okolice

Grafik pracy ustalany jest na podstawie zleceń Klientów, nienormowany czas pracy, od pon. do pt.

Opis stanowiska:

-realizacja zleceń na terenie Wrocław i okolic

-praca w zespole 2, 3-osobowym

Zakres obowiązków:

-pranie dywanów, tapicerek, mycie okien, które znajdują się na różnych wysokościach, czyszczenie posadzek

-czynności wykonywane są ręcznie oraz przy obsłudze profesjonalnych maszyn szorująco-czyszczących: odkurzacz przemysłowy do prania dywanów oraz tapicerek, szorowarki, polerka

-inne prace porządkowe

Wymagania

-prawo jazdy kat. B

-dyspozycyjność

-sprawność fizyczna, brak przeciwwskazań do pracy na wysokości do 3 m

-brak przeciwwskazań do dźwigania

-umiejętność współpracy z innymi ludźmi

-zaangażowanie, chęci do pracy

-pełnoletność

Oferujemy

-umowę o pracę, wynagrodzenie: 4200 zł netto/1 miesiąc

-stałą pracę

-wsparcie Koordynatora

Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, emeryci, renciści.