Tracker image

Koordynator ds. utrzymania czystości-Ełk i okolice

Opis stanowiska

• Organizowanie usługi na rzecz Kontrahentów zgodnie z treścią zawartej umowy o świadczenie usług

• Sprawowanie opieki nad obsługiwanymi obiektami, dbanie o jakość wykonywanych usług

• Dbanie o pozytywny wizerunek firmy i relacje z Kontrahentem

• Rekrutacja pracowników w powierzonym obszarze

• Zarządzanie zespołem pracowników

• Prowadzenie niezbędnej dokumentacji

Wymagania

• Wykształcenie minimum średnie

• Doświadczenie w koordynowaniu pracy zróżnicowanego zespołu

• Doświadczenie na ww. stanowisku w branży porządkowej

• Komunikatywność, otwartość

• Prawo jazdy kategorii B

• Bardzo dobra organizacja pracy

• Samodzielność w działaniu

• Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta biznesowego

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

• Długoterminowa współpraca w przyjaznym zespole

• Szkolenia i rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• Samodzielność w ramach powierzonego obszaru

• Odpowiednie narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód)

• Atrakcyjne benefity

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.