Tracker image

Brygadzistka/Brygadzista ds. utrzymania czystości-Radom i okolice

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Radom i okolice

Zapewnienie stałego nadzoru nad usługą porządkową oraz zagwarantowanie szybkiej reakcji na zaistniałe problemy.

Zakres obowiązków:

• wykonywanie czynności porządkowych

• wsparcie w zakresie obiegu dokumentów, uzupełniania środków czystości

• tworzenie grafików

• koordynowanie pracą podległych pracowników

• zastępstwo na obiektach w przypadku nieobecności pracownika

• nadzór nad jakością i terminowością wykonywanych usług

• dbałość o jak najwyższy poziom realizacji usług

• dbanie o dobry wizerunek firmy i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientem

Wymagania

• orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (Zakład pracy chronionej)

• doświadczenie na ww. stanowisku w branży porządkowej

• zdolności organizacyjne

• umiejętność samodzielnego działania i szybkiego podejmowania decyzji

• samodyscyplina

• dyspozycyjność

Oferujemy

• umowę o pracę na 1/2 etatu

• zadaniowy czas pracy

• narzędzia niezbędne do pracy

• przyjazne środowisko pracy

Posiadamy status zakładu pracy chronionej.

Prosimy o kontakt telefoniczny: 512-346-931, od pon. do pt. w godz. od 9.00 do 15.00