Tracker image

Brygadzistka/Brygadzista ds. utrzymania czystości-Zielona Góra

Opis stanowiska

Zapewnienie stałego nadzoru nad usługą porządkową oraz zagwarantowanie szybkiej reakcji na zaistniałe problemy.

Godziny pracy: od 7.00 do 15.00, od pon. do sob.

Zakres obowiązków:

• wykonywanie czynności porządkowych

• wsparcie w zakresie obiegu dokumentów, uzupełniania środków czystości

• tworzenie grafików

• koordynowanie pracą podległych pracowników

• szkolenie pracowników w zakresie obsługi maszyn szorująco-czyszczących

• zastępstwo na obiektach w przypadku nieobecności pracownika

• nadzór nad jakością i terminowością wykonywanych usług

Wymagania

• doświadczenie na ww. stanowisku w branży porządkowej

• zdolności organizacyjne

• umiejętność samodzielnego działania i szybkiego podejmowania decyzji

• samodyscyplina

• dyspozycyjność

Oferujemy

• umowę o pracę

• narzędzia niezbędne do pracy

• przyjazne środowisko pracy

Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Prosimy o kontakt telefoniczny: 512-346-931, od pon. do pt. w godz. od 9.00 do 15.00.