Tracker image

Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w obiektach-Kraków

Opis stanowiska

Praca od zaraz

1) Sklep odzieżowy, ul. Pawia, Galeria Krakowska

Godziny pracy: od 6.00 do 9.00 lub od 14.00 do 18.00, od pon. do sob.+ nd. handlowe

lub

2) Placówka bankowa, ul. Piłsudskiego

Godziny pracy: od 8.30 do 10.30, od pon. do pt.

lub

3) Sklep odzieżowy, Modlniczka, C.H. Futura

Godziny pracy: od 7.00 do 10.00, od pon. do sob.

lub

4) Sklep odzieżowy, Modlniczka, C.H. Futura

Godziny pracy: od 8.00 do 10.00, 3 razy w tygodniu: pon., śr., pt.

Praca od 1 lipca

5) Salon sprzedaży, ul. Pawia, Galeria Krakowska

Godziny pracy: 8.00 do 9.30, do pon. do sob.

lub

6) Placówka bankowa, ul. Kijowska

Godziny pracy: od 16.00 do 17.30, od pon. do pt.

lub

7) Salon optyczny, ul. Stawowa, Galeria Bronowice

Godziny pracy: od 8.00 do 10.00, 2 razy w tygodniu: pon., czw.

Zakres obowiązków:

• utrzymanie porządku i czystości w obiektach: odkurzanie, mycie podłóg, mycie drzwi wejściowych, serwis zaplecza socjalnego oraz toalet

Wymagania

• doświadczenie na ww. stanowisku

• wysoka kultura osobista

• możliwość podjęcia pracy od zaraz

• pełnoletność

Oferujemy

• umowę zlecenie, stawka 27,70 zł brutto/ 1 godzina

• stabilną pracę

• wsparcie Koordynatora

Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Prosimy o kontakt telefoniczny: 512-346-931, od pon. do pt. w godz. od 9.00 do 15.00.