Tracker image

Pracownik gospodarczy w magazynie logistycznym-Poznań (Komorniki)

Opis stanowiska

Dojazd z Poznania (Junikowo), autobusem linii 710 oraz 716, czas dojazdu ok. 30 min.

Godziny kursu autobusu od 5.00 do 22.45, od pon. do pt.

Miejsce pracy: CEVA Logistics, Komorniki pod Poznaniem, ul. Krzysztofa Kolumba

Grafik dopasujemy do Twoich potrzeb w godzinach niżej podanych

Praca zmianowa: od 6.00 do 14.00, od 14.00 do 22.00

Praca od pon. do pt., WOLNE WEEKENDY!

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie porządku i czystości w magazynie logistycznym: sprzątanie przy obsłudze maszyny szorująco-czyszczącej (jeżdżąca)
Wymagania
  • chęć, zaangażowanie
  • sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków
  • gotowość podjęcia pracy od zaraz
  • zatrudniamy pełnoletnie osoby
  • komunikatywny język polski (w przypadku obcokrajowców)
Oferujemy
  • umowę zlecenie, stawka: 29,00 zł brutto/1 godzina
  • stabilne zatrudnienie
  • wsparcie Koordynatora

Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Prosimy o kontakt telefoniczny: 512-346-931, od pon. do pt. w godz. od 9.00 do 15.00.