Tracker image

Pracownik gospodarczy-Stryków

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Podlipie (Stryków), bardzo dobry dojazd z Łodzi, Łowicza, Głowna oraz Zgierza

Zakład znajduje się obok dworca kolejowego

System czterobrygadowy: grafik na cały rok, trzy dni od 6.00 do 18.00, trzy dni wolne, trzy noce od 18.00 do 6.00, praca od poniedziałku do niedzieli

lub

System dwuzmianowy, grafik na cały rok, od pon. do pt.

I zmiana:

od 6.00 do 14.00,

II zmiana:

od 14.00 do 22.00

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie porządku i czystości w zakładzie produkcyjnym: sprzątanie hal, zaplecza socjalnego, sprzątanie biur, serwis toalet oraz serwis zaplecza socjalnego
  • utylizacja odpadów, mycie pojemników
  • inne prace porządkowe
Wymagania
  • książeczka sanepidowska
  • dyspozycyjność, gotowość do pracy
  • sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków
  • gotowość podjęcia pracy od zaraz
  • komunikatywny język polski (w przypadku obcokrajowców)
Oferujemy
  • umowę zlecenie, stawka: 28,00 zł brutto/1 godz. z możliwością przejścia na umowę o pracę
  • szkolenia
  • wsparcie Koordynatora
  • stabilne zatrudnienie

Mile widziani: studenci, emeryci, renciści, osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.
Prosimy o kontakt telefoniczny: 512-346-931, od pon. do pt. w godz. od 9.00 do 15.00.