Tracker image

Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w punkcie pobrań-Kraków

Opis stanowiska

Miasto: Kraków, ul.:

1. Kijowska, 1,5 godziny dziennie, rano lub po południu, od pon. do pt.

2. Plac Szczepański, 1,5 godziny dziennie, rano lub po południu, od pon. do pt.

3. Kopernika, 1,5 godziny dziennie, rano lub po południu, od pon. do pt.

4. Kronikarza Galla, 1,5 godziny dziennie, rano lub po południu, od pon. do pt.

5. Lipska, 1,5 godziny dziennie, rano lub po południu, od pon. do pt.

6. Olszańska, 1,5 godziny dziennie, rano lub po południu, od pon. do pt.

7. Rusznikarska, 1,5 godziny dziennie, rano lub po południu, od pon. do pt.

8. Stojałowskiego, 1,5 godziny dziennie, rano lub po południu, od pon. do pt.

9. Na Skarpie, 1,5 godziny dziennie, rano lub po południu, od pon. do pt.

Zakres obowiązków:

• utrzymanie porządku i czystości w punkcie pobrań: mycie podłóg oraz dezynfekcja

• inne prace porządkowe

Wymagania

• chęć do pracy oraz zaangażowanie

• gotowość rozpoczęcia pracy od zaraz

• pełnoletność

Oferujemy

• umowę zlecenie, stawka: 28,10 zł brutto/1 godzina

• stabilną pracę

• wsparcie Koordynatora

Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Prosimy o kontakt telefoniczny: 512-346-931, od pon. do pt. w godz. od 9.00 do 15.00.